Vi på TSAB lägger stor vikt vid att ge dig som kund personlig och snabb service.
Hör av dig till oss både för allmän information och för konkreta förfrågningar.
Och titta gärna på vår film!

Jerker Samuelsson

Vd / säljare / inköp

Tel. 036-19 64 55
Mobil 0705-14 90 87

jerker.samuelsson@tsab.com

John Hafström

Säljare

Tel. 036-19 64 54
Mobil 0703-28 09 80

john.hafstrom@tsab.com

Jeff Axelsson

Säljare

Tel. 076-138 25 89

jeff.axelsson@tsab.com

Anna Brewitz

Administratör

Tel. 036-19 64 54

anna.brewitz@tsab.com


Kristoffer Söderström

Lagermedarbetare

.

.

Terramet Stålcenter AB
Granarpsvägen 5
556 52 Jönköping

Box 45, 551 12 Jönköping

Tel 036-12 21 00  |  Instagram: terrametstalcenter

Björn Svensson

Platschef / säljare

Tel. 036-19 64 56
Mobil 0705-14 78 13

bjorn.svensson@tsab.com

Sofia Blomqvist

Logistik / innesäljare / inköp

Tel. 036-19 64 58
Mobil 0736-29 53 66

sofia.blomqvist@tsab.com

Rickard Sjärndahl

Säljare

Tel. 036-34 44 04
Mobil 073-334 44 04

rickard.stjarndahl@tsab.com

Viktor Carlström

Innesäljare

Tel. 036-34 44 08
Mobil 0733-34 44 08

viktor.carlstrom@tsab.com

Patrik Andersson

Lagerförman

.

.

Peter Axmer

Lagermedarbetare

.

.

Olov Soodla

Lagermedarbetare

Martin Stengel

Ansvarig försäljning

Tel. 036-34 44 06
Mobil 0733-34 44 06

martin.stengel@tsab.com

Magnus Thorsson

Innesäljare

Tel. 036-19 64 60

magnus.thorsson@tsab.com

Frida La Fleur

Säljare (föräldraledig)

.

.

Nina Bäckström

Certifikat / logistik

Tel. 036-19 64 59

nina.backstrom@tsab.com


Gabriel Moberg

Lagermedarbetare

.

.

Simon Merell

Lagermedarbetare

.

.

Jörgen Nordström

Lagermedarbetare